DÝŇOVÝ KOLÁČ

Dýňový koláč je ve skutečnosti obvykle spojen s obdobím poklesu, zejména o Dnu díkůvzdání a zimních prázdninách, ale tato chutná poušť je ve skutečnosti delikátní v každém ročním období. Dovolená není jen obdobím pro potěšení z četných vzrušení z dýňového koláče. V mé záloze je to vlastně celoroční benefit!

 

DÝŇOVÝ KOLÁČ

🥘Potřebné materiály

Výpis komponent není zdlouhavý, protože tradiční není třeba přehánět. Udržování je snadné je vlastně moje technika, stejně jako tento dýňový koláč je vlastně hračka k přípravě.

Příležitost k přípravě půst – jednoduše 15 minut, poté nastane kouzlo vaření, zatímco vy máte tendenci dělat si prázdninové úkoly. Poskytněte mu dlouhou dobu k úžasnému, stejně jako váš koláč se jistě připraví na potěšení z potěšení!

KŮRA MÁSLOVÉHO KORÁKU

Využijte prefabrikovanou koláčovou kůru z chlazené oblasti ve vašem regionálním supermarketu nebo dokonce vytvořte tuto fantastickou, napůl popraskanou celomáslovou koláčovou kůru! Snižte jídlo o padesát procent, abyste získali osamělý dýňový koláč, nebo jej dokonce použijte tak, jak je pro 2!

Univerzální mouka – Směrem k zadání hmotnosti koláčové kůrky.

 

Sodík – obsahuje chuť pro váš koláč!

Máslo – vytváří prosvětlenou, napůl popraskanou strukturu kůrky, která chválí vaši zubní výplň z dýňového koláče, a proto efektivně!
Posypání – životně důležitá část pro udržení těsta u sebe a také pro produkci těžké páry, která zahrnuje vločkovitost ve výsledné kůrce.

NÁPLŇ DÝNOVÉHO KORÁČE

Všiml jsem si každého z typických podezřelých v příchutích dýňových koláčů hned níže, ale můžete také snadno vyzkoušet mé oblíbené jídlo s příchutí dýňového koláče přímo níže! Nebo se dokonce pokuste o příval pepře ve vaší chuťové směsi pro nečekanou zbrusu novou osnovu!

Konzervovaná dýně (lehce plechovka 15 uncí) – Ujistěte se, že získáte obyčejnou konzervovanou dýni, rozhodně ne dýňový koláč, který vyplňuje nádobu. Preference konzervované dýně jsou prostě srovnatelné s čistou dýní a ve skutečnosti je mnohem jednodušší se s ní vypořádat!
Slazené kondenzované mléko (lehce 14 uncová plechovka) – Proto husté a skvělé, stejně jako dokonale tuhne spolu se sametovým dýňovým pyré!
Vejce – Osamělé velké vejce obsahuje prostě správné množství nádhery, struktury a rámce pro váš lahodný koláč!
Mletá skořice – Jedna z absolutně nejčastěji používaných příchutí útulného vaření, kterou máme všichni rádi!
Ground Ginger – Šťavnatý zázvor obsahuje fantastickou, čistou chuť.
Mletý muškátový oříšek – Mezi mými oblíbenými, stejně jako čerstvě nastrouhaný muškátový oříšek, je ve skutečnosti opravdový obchod!
Stroužek (nebo dokonce nové koření) – Pevné i sladké… trochu toho jde hodně daleko.
Mletý palcát (volitelně) – Dřevitý, stejně jako fantastický lahodný palcát obsahuje jednu věc, která je jedinečná vůči směsi chutí dýňového koláče.

POKYNY KROK ZA KROKEM

Když sbíráte své komponenty, je to vlastně příležitost k získání chodu. Spolu s vaší koláčovou kůrou připravenou na cestu je zbytek jídla ve skutečnosti dort … nebo v této konkrétní situaci položka koláče!

Do velkého pokrmu integrujte konzervovanou dýni, slazené kondenzované mléko, příchutě a vejce. Míchejte se navzájem, dokud není vše, co je skutečně také a integrované.
Těsto vložíme přímo do předpečeného koláče. Vložte ¾ kompletní spolu s těstem.
Vařte svůj dýňový koláč při 375 úrovních F (190 úrovních C) po dobu přibližně 55 minut nebo dokonce až do doby, kdy je zařízení skutečně prakticky shromažďováno. Určitě bude mít stále tendenci vypadat v zařízení trochu škubavě, jakkoli se to očekává. *Pokud vaše strany koláčové kůrky ve skutečnosti také rychle hnědnou, stačí použít lehké proužky z hliníkové fólie nebo dokonce koláčové proužky k pokrytí stran koláčové kůry asi 25-30 minut během vaření, takže se neloupou.
Odstraňte svůj koláč ze sporáku a umístěte jej do kabelové police. Povolte koláč směrem k úžasnému minimálně na 3 hodiny a pokud možno mnohem déle. Dýňový koláč preferuje nejlépe, když je skutečně nabízen studený a dobrý. *Po úplném vychladnutí přemístěte koláč směrem k lednici. Dýňový koláč by rozhodně neměl odpočívat při pokojové teplotě déle než 2 hodiny.