CO JE CREME BRÛLÉE?

Úžasné, hladké mléko, aromatické spolu s vanilkou, stejně jako slazené spolu s cukrem, spojené s tenkou hladinou teplého křehkého cukru. Každý útok je ve skutečnosti studený a horký, měkký i křupavý, stejně jako hořký a úžasný. Naštěstí se tento Vanilla Creme Brûlée ve skutečnosti snadno vydělá a jistě nadchne prakticky jakýkoli typ návštěvníka.

Creme Brûlée je ve skutečnosti pudinková pochoutka – v některých případech označovaná jako připálená pleťová voda. Pochoutka má ve skutečnosti úžasný, diskrétně úžasný základ vanilkového pudinku spolu s příjemnou hladinou ztuženého karamelizovaného cukru. Slova “brûlée” jsou ve skutečnosti francouzská, stejně jako implikují “spálený” – což je ve skutečnosti skutečně nejlepší složka této konkrétní pochoutky. Ten spálený cukr na vodítku je skutečně úžasný!

VANILLA CRÉME BRÛLÉE

CO POTŘEBUJI K VÝROBĚ CREME BRÛLÉE?

Budete ohromeni velmi malými složkami v tomto konkrétním pokrmu. Chcete-li získat creme brulee, které vám jistě sundá ponožky, budete potřebovat:
vydatná pleťová voda
žloutky
cukr
vanilka (fazole nebo i extrakt)

 

JAK VYRÁBÍM VANILKOVÝ CREME BRÛLÉE?

Zcela zpočátku začněte seškrábáním vanilkového lusku. Pokud skutečně používáte vanilkovou esenci, vyhněte se této složce.
V současné době integrujte svou pleťovou vodu, stejně jako dužinu z vanilkového lusku, zahrňte základní fazole pro dodatečnou chuť – jednoduše nezapomeňte, abyste je odstranili, když budete provádět. Teplé směrem k páře, odstranění přicházející z dohody a teplé.
Odlište své vaječné žloutky od vašich vaječných bílků. Můžete to případně udělat rozbitím vejce a také pohybem žloutku dozadu a dopředu mezi oběma krycími polovinami přes misku, dokud bílá barva skutečně nespadne pod naplánovanou misku a žloutek skutečně zůstane. Umístěte žloutek do další misky a zlikvidujte obal.
V současné době integrujte vaječné žloutky a cukr do mixovací nádoby.
Šlehejte je všechny spolu se svým stojanovým mixérem, dokud stínidlo nezmění světlo.
V současné době začněte přidávat své teplé mléko přímo do vaječné směsi, postupně proto nepřipravujte vejce. Nechte mixovat společně se svým stojatým mixérem.
Když jste skutečně zahrnuli veškeré mléko, můžete snadno odstranit pěnu z vodítka.
Aktuálně vložte tento chutný mix přímo do vašich ramekins.
Nalijte trochu teplé vody přímo do pánve, abyste zajistili, že pokud se to stane, zvedne vám ramekiny o padesát procent. Vařte při 325 40 až 45 minut do ztuhnutí, ale stále trochu švihané. Umožněte trochu úžasně reagovat a poté se přesunout směrem k lednici. Dejte do lednice na 2+ hodiny.
Po skutečném vychladnutí v lednici je všechny postříkejte cukrem.

 

KARAMELIZACE POLEVA

V současné době jděte ven svůj nástroj. Díky této lucerně je snadné získat tuto pochoutku. Použití varné lucerny jemným kulatým pohybem jistě vytvoří na vašem pudinku ideální karamelizovanou kůrku. Můžete také snadno shromažďovat kamna na grilování, stejně jako pudink umístit na polici nejblíže k teplé po dobu asi 5 minut. V obou případech si s největší pravděpodobností budete přát dopřát si úžasný cukr, než začnete kopat dovnitř. Věřte mi – pokud to neuděláte – budete mít skutečně vyplazený jazyk!

 

JAKÝ CUKR JE NEJLEPŠÍ POUŽÍT NA KARAMELIZACE?

Extrémně skvělý cukr je pro Creme brûlée ve skutečnosti nejlepší, protože rychle taje. Poslední bod, po kterém toužíte, je ve skutečnosti kůrka, která obsahuje padesát procent padesát procent cukru a rozmražená. Extrémně velký cukr je ve skutečnosti v některých případech obtížné dosáhnout velkého, a proto si můžete snadno vytvořit svůj vlastní tím, že zamícháte rutinní krystalový cukr ve vašem mixéru nebo dokonce i na pokrmy. Extrémně skvělý cukr ve skutečnosti NENÍ úplně stejný bod jako práškový cukr. Moučkový cukr creme brulée NEPOmůže.